تبلیغات
star girL* - مطالب شهریور 1389
Fighting!

krystal

شنبه 20 شهریور 1389 03:32 ب.ظ

نویسنده : stargirL
سلام !!
الان بعد از مدت ها دارم اپ میکنم !!
راجع به دختریه که به توانایی هاش ایمان دارم و به متفاوت بودنش اعتقاد دارم !!و شخصا خیلی دوسش دارم !
داستان از اونجایی شروع شد که داشتم تو یه سایت راجع به دختر ایده ال kim huun joong میخوندم !! hyun joong یکی از اون دخترا رو  krystal از  f(x) معرفی کرد !!اون موقع نمی دونستم این دختر دقیق کیه و چه شکلیه !! اما موزیک ویدیو la cha ta رو که تازگیا تو tv پخش میکرد دیده بودم . بعد ها که بیو گرافیه f(x) رو خوندم فهمیدم krystal و من تو یه ماه و یه سال به دنیا اومدیم و خوب از اون به بعد یه جورایی حس نزدیکی میکردم بش !!
چند وقت بعد متوجه شدم تو برنامه ی تلوزیونی Dream team2 که از شبکه ی KBS پخش میشد همراه خواهرش JessiCa از SNSD شرکت کرده !!خیلی مشتاق بودم که ببینم !!و واقعا هم نا امید نشدم .  Krystal  تو اون برنامه درخشید !!!رکورد پرش خانما رو تو برنامه شکست و حدود 2 متر پرید !(البته یه جور پرش خاصه نه به اون شکل که به طور عادی میپریم !)
تو  اون برنامه بود که متوجه شدم  krystal و خواهرش   JessiCa یه کم از نظر سلیقه با هم متفاوتن
!!  KrYstal ساده بود و ساده رفتار میکرد تو بازی عین یه حرفه ای عمل کرد بر خلاف خواهرش که از انجام یه کار ساده هم بر نمی اومد !! اما JessiCa خواهرش خیلی بامزه تر و دخترونه تر به نظر میومد  .قسمتایی که دخترا باید میرقصیدن و جستای دخترونه و اینا ..     خیلی بهتر بود .اما راجع به رفتار این دوتا خواهر باید بگم این دو تا خواهر که از طرف طرفداراشون   jeO نامیده شدن خصوصیت مشابهی دارن که اونم شوقیه که تو نگاهشونه و منتقل کردن اون به بیننده ! KrysTal میگه" وقتی اون و خواهرش با هم بودن تو خونه خیلی دعوا میکردن اما حالا که از هم دورن وقتی همدیگه رو میبینن خیلی خوش حال میشن "(اینجا دیگه اوج فرهنگه ..هه هه !!خواهرا تو ایران ازدواج میکنن از هم جدا میشن اینا میرن واسه خودشون دک و پزی به هم میزنن و کلی خبرنگار دورشونو میگیره !تازه میگن ما از  هم دور شدیم .. بابا با فرهنگ بابا تمدن !)
درسته !اونا خیلی همدیگرو دوست دارن و  KryStal میگه JessiCa خیلی بش کمک میکنه و حتی بش گفته "تو از من بهتری و مطمئنم اگه تلاش کنی بهتر از من میشی
"!!تازه خیلی هم بش کمک میکنه به طوری که جست های این دو تا خواهر به شکل با مزه ای عین همه !اما باید بگم با  JessiCa موافقم من فکر میکنم  KrystaL بلند پرواز تره !و خیلی هم جدی تر !!یه بدن کشیده با یه جذابیت خاص تو صورتش !از اون دختراست که باید باش وقت بگذرونی تا  متوجه جذابیتش بشی !!! Kim Hee Chul بعد از اینکه عکس خودشو  KrystaL رو تو Twitter   میذاره  میگه " Krystal در یک زمان هم Hot هم Cold .اون راجع به کوچکترین چیزی میخنده و خیلی میخنده!" (   من عاشق خنده هاشم وقتی میخنده به نظرم عین یه بچه با مزه میاد !!!به نظرم تو چشماش کلی عشق هست که باید به دیگران انتقال پیدا کنه !)
خانواده ی KrYstal بعد از اقامت در کالیفرنیا  برای یه سفر کوتاه به کره  اومدن اونموقع Kryastal فقط 5 سالش بود که از طرف  talent agenCy SM Company     
 ازش درخواست کردن که برای کلاس رقص و خوانندگیشون شرکت کنه (خدا بده شانس
)اما پدر و مادر KrystaL به خاطر سن کمش مخالفت کردن اما خواهرش JessiCa وارد این موسسه شد و تعلیم دید !اما کریستال برای تبلیغات های تلویزیونی و دو تا کلیپ به ترتیب  از shinhwa و rain بازی کرد !!خیلی هم بامزه بود !از یه چیز Krystal خیلی خوشم میاد .اینکه از بچگی  قاطع و با اعتماد به نفس بود و الان تو یه دبیرستان  international درس میخونه !و اولین کسیه که تو گروهشون یه اهنگ  SoLo به اسم Melody داده بیرون که با صدای دخترونه ی مهربونی که داره یه اهنگ خیلی قشنگی از اب در اومده !
من جدا از شناختن این دختر که به نظرم کلی حرف برای گفتن داره خوش حالم و از صمیم قلب امیدوارم به موفقیت هایی که میخواد برسه ! 



معرفی این ستاره ها تو این سایت و تعریف کردن از اونا به این معنی نیست که ما از اونها کمتریم و اونا کار خارق العاده ای کردن !!!همه ی ادمای موف و ستاره فقط از فرصت ها استفاده میکنن هر فرصتی برای پیدا کردن ستاره های درونشون !و وقتی میدرخشن ما بشون میگیم ستاره !!

 

اما عکسا:


   اینم بیوگرافیه KrYstaL      


Birth name:
Jung Su Jeon
Date of birth: October 24, 1994 (1994-10-24) (age 14)
 Height: 165cm (5'5) 
Hobbies / Specialties: Acting, Dance   




اینم krystal و jessiCa  تو  برنامه ی  Dream team2



خوب ببخشید بچه ها به خاطر اینکه  ادامه مطلب باز نمیشه و اگه بخوام همه عکسا رو اینجا بذارم خیلی طولانی میشه  اگه دوست دارید عکس کریستال و هی چول رو ببینید و کلا  عکس و مطلب از هر کی میخواید بگید براتون بذارم !!!یه عالم عکس بامزه داشتم که دوست داشتم بذارم ولی خوب ..

امیدوارم شما هم ستاره های وجودتون رو دونه دونه  پیدا کنید و تبدیل به یه stargirl و یا starboy  واقعی بشید !!
از ته قلبم براتون ارزوی موفقیت شادی و ارامش میکنم !!!
بچه ها نظر یادتون نره !!می خوام بدونم خوب مینویسم ؟یا چی بنویسم بهتره !!!
ممنونم !





دیدگاه ها : انتقادات و پیشنهادات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 24 شهریور 1389 11:37 ق.ظ